.

.

черен / червен/розов кожен робски нашийник с верига щипки за зърната на гърдите фетиш БДСМ робството ограничения врата яки секс играчки за жени

черен / червен/розов кожен робски нашийник с верига щипки за зърната на гърдите фетиш БДСМ робството ограничения врата яки секс играчки за жени

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -6 %
BGN 19.20
Брой продукти
В магазина

црна/црвена/розова кожа роб јака со синџир брадавица стеги фетиш во bdsm ропство ограничувања вратот јаки секс играчки за жена Боја : црна /црвена /розова (изборен) Нарачки, ве молиме забелешки боја, стандардната случаен испратите една боја. 1. За да се осигура ќе добиете по нула или минимална данок, ние би можеле да се декларираат како "играчки/дар" со ниска вредност 2. Можеби цел ќе сносите дополнителни увозни давачки. Даноци или други обичаи поврзани со плаќање. 3. Увозни давачки, Даноци, придонеси или други царински надоместок ќе бидат собрани од страна на превозот компанија по испораката. 4. Добавувачи не се одговорни за застои предизвикани од страна на царината во вашата земја. 5. Дополнителни трошоци или одложувања може да се случи за време на меѓународната трговија. Ние искрено се надеваме дека вие не користите дополнителни трошоци за увоз или царинење одложувања како причина за барањето наплата или напуштање на негативен фидбек. 1. Сите производи се 100% оригинални НОВИ и проверени пред пратката. 2 .Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве Молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. 3. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. 4. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail или жалба до нашиот менаџер.

Подробности

Цвят:
червен, черен, розов
Тип Елемент:
Игри За Възрастни
Размер:
adjustable
Номер На Модела:
QMR-005265
Материал:
Кожа
Цвят:
шийни яки
Функция:
робски нашийник
Тип Елемент:
щипки за зърната на гърдите
Горещо:
Фетиш
Материал:
бондажные ограничения

Те също купуват с този продукт