.

.

5m x 10 mm x 5 мм epdm гумена плосък пенопластовая врата прозорец изолация самозалепваща оборудване запечатване на уплътнението weatherstrip

5m x 10 mm x 5 мм epdm гумена плосък пенопластовая врата прозорец изолация самозалепваща оборудване запечатване на уплътнението weatherstrip

Оценки на купувача:

BGN 18.00 -13 %
BGN 20.64
Брой продукти
В магазина

метар метар метар
epdm гума рамен пена врата, прозорец изолација само лепило запечатување лента weatherstrip
Материјал : EPDM гума, Боја : црна Димензии : 5 метри (должина) x 10мм(ширина) x 5mm(дебелина)
Испорака
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот metod и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање,ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coutries,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме,
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било која причина,меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба,и ние не ќе му даде на купувачот целосна наплата,купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас,ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации,Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Подробности

Тип:
Уплътнителни Ленти
is_customized:
Yes
плътност:
Друго
Материал:
EPDM
Размер:
5 m
Номер На Модела:
I

Те също купуват с този продукт