.

.

10 бр./лот мустаци стил на смесване на цветове на керамична глазура, пръстени, мода бижута и аксесоари

10 бр./лот мустаци стил на смесване на цветове на керамична глазура, пръстени, мода бижута и аксесоари

Оценки на купувача:

BGN 10.00 -11 %
BGN 11.18
Брой продукти
В магазина


Бесплатен Превозот : Под $150 ( вкупен износ, во мојата продавница) биле испратени преку Кина Пост Воздух Пошта (во Светот) ; Над $150 (вкупна сума) биле испратени преку EMS/Федекс, ако вашата нарачка над $150,plz изберете CPAM опција, ќе испрати парцела преку EMS/Федекс ( освен за далечински countrices,plz контактирајте со нас ) .
Ви Благодарам Многу!
Материјал : метал
Боја : тоа е случаен мешани 7-8 видови на боја : )
Големина(дијаметар) : прилагодлив
MOQ : 10pcs
ПРЕВОЗОТ
1. Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3. Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 10-20 дена за пристигнување со Кина Пост Воздух Mail, и трае 3-10 дена од EMS/Федекс.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Надоместоци
Ако сакате враќање на пари, бидејќи на објектот дефект или некои други проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе го добие. висината на надоместокот што се однесуваат на reback мејлинг треба да биде превземено од страна на себе си.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Промоција!! 1.0 MM 200 M Копче Јажиња Жици, Кабли Стрингови DIY Накит Наоди/Фитинзи US$ 3.17 - US$ 3.77 /многу
200 метри / многу
0.

Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Широчина На Повърхността:
20 mm
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
търговска марка:
Звездна Песен
Тип Инсталация:
Невидима Настройка
Материал:
Люцит
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
R002
Място на произход на стоките:
Zhejiang, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт