.

.

Wbmqda Уникален Реколта Кръст Годежни Пръстени За Жени Синьо Мънисто Антично Злато Цвета На Един Коктейл Пръстен Пънк Турски Бижута

Wbmqda Уникален Реколта Кръст Годежни Пръстени За Жени Синьо Мънисто Антично Злато Цвета На Един Коктейл Пръстен Пънк Турски Бижута

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -37 %
BGN 6.37
Брой продукти
В магазина


Производи Детали
Производ Должина : 32 mm | Тежина : 20g Бренд : Wbmqda Количина : 1pc Материјал : ААА Смола,Кристал, Цинк легура со антички злато Позлата занает Големина : ве Молиме изберете која големина сакате Дизајн : гроздобер изглед тема Накит,па можеби и некои мали точка или пукнатина во површината Боја : ве молиме љубезно ја прифати малку боја разлика како секој камен се различни и уникатни,ние се обидуваме се потрудиме да ви ја покаже вистинската слика.
Производи Покаже
Прстен Големина 1.подготви aslip на хартија и вратоврска на вашиот прст 2.Белег на раскрсницата на хартија 3.Мерење на должина тогаш се circumfererce ЗАБЕЛЕШКА : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3мм се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Прашања од клиентите 1. Како да се задржи следење со мојот парцела?
Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со твоите следење no : ( ја копирате на пребарувачот). 2. Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате. Транспорт време е за 3-7 работни дена.(Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод на товар на вашиот клиент директно!Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
3. Дали постојат какви било царински давачки?
Ние обично се прогласи за најниска цена за да се избегне царинските давачки. Поради различни национални политики во различни земји, на царинските давачки ќе биде за купувачите " сметка. Затоа, ве Молиме да ни оставите порака, кога ќе купите цел да ни каже колку ќе може да платени царинските давачки. 4. Дали бојата падне или да се претвори црно?
Направени од високо-квалитетни материјали на karat злато, бакар, трајни и Анти-исчезнат, заштита на животната средина, удобни и лесни за носење, алергија слободни загарантирана.

Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9, 10
Цвят на метала:
Античен Позлатените Покритие
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
wbmqda
Материал:
Crystal
Пол:
Жени
Вид На Пръстените:
Един Коктейл Пръстен
Номер На Модела:
J0898
Формамодел:
Геометрична
Стил:
Реколта
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Широчина На Повърхността:
32 мм
Съвместимост:
NO
Функция:
старинни пръстени
Функция:
бижутата
функция 1:
Модни модерен пръстен за жени
функция 2:
2018 Нов Пристигане H Пръстен
Функция 3:
Дамско Модно Бижу Пръстен
Функция 4:
Страхотен Пръстен
завод:
Да, Подкрепата на Капка Доставка и продажба на едро
Подарък за:
Мама Приятелка Жена Дъщеря Приятелка Самите Вие
покритие:
Древният Златен Цвят

Те също купуват с този продукт