.

.

естествена сладководно перлена пръстен

естествена сладководно перлена пръстен

Оценки на купувача:

BGN 5.60
Брой продукти
В магазина


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
MINIMIUM ЦЕЛ : 10 ДОЛАРИ ВО НАШИОТ МАГАЗИН (бесплатен превозот)
или ако помалку клиентите плаќаат екстра такса за ракување на товар на трошоците околу
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден ПРСТЕН
направени од природата свежа вода бисер
достапни во разликата бои
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
is_customized:
No
търговска марка:
ЮЭМУН
Материал:
перлата на
Пол:
Жени
Широчина На Повърхността:
10мм
Стил:
Модерен
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Тип Инсталация:
Настройка На Бара
Номер На Модела:
WRPR-0001
Формамодел:
Кръг
Тип На Метали:
Няма
Случай:
Парти
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Функция:
Модни модели
Вид На Перли:
Сладководни Перли

Те също купуват с този продукт