.

.

Luckyshine New Hot Mothers Day стилен подарък сърцето мистичен Дъга огън Crystal сребърни годежни пръстени за празничен подарък r0563

Luckyshine New Hot Mothers Day стилен подарък сърцето мистичен Дъга огън Crystal сребърни годежни пръстени за празничен подарък r0563

Оценки на купувача:

BGN 9.00 -44 %
BGN 15.97
Брой продукти
В магазина


Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребрен Позлатен бакар
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Објект во САД големина : #7 #8 #9 Камен име : Мистика Топаз (Природни) Камен големина : About12x12mm Објект тежина : Околу 7.8 g Бренд : Нова
Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА ОПИС
1. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел ,на најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате.
2. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.
3. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
1.Почитувани пријатели, ако сакате да брзо да добиете на стоки, ве молиме можете да изберете DHL, ИЛИ ЕМС . 5-10days .
Бидејќи кина пост воздух mail , транзит време на нестабилност (10-45day) , ако не добиле парцела ( уште во транзит ,)
Ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето на приемот. Нема потреба да се спомене спорови, ви благодариме за вашето разбирање.
2.Ние не го одредат времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,
брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.Се разбира, ние ќе ги напише изјава цена е
пониска од реалната цена на стоката .Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
3.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Нашите работно време : Пекинг време : AM 9 : 00 - ПРЕМИЕРОТ 6 : 00
1.Вашата комплетна сатисфакција и позитивни повратни информации се многу важни за нас!
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.

Подробности

Размер На Пръстен:
7, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Стил:
Класически
Широчина На Повърхността:
15мм
Материал:
Crystal
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
Формамодел:
Кръг
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Случай:
Сватба
Пол:
влюбен
Вид На Пръстените:
Сватбени Комплекти
Номер На Модела:
Р0563
Тип На Метали:
Мед
търговска марка:
Luckyshine
Функция:
орнамент
Камък:
Мистичен Топаз
цвят на камъка:
многоцветен
Характеристика:
Мода, Елегантни, Лесни За
Пакет:
Торба OPP
Техника:
Чиста ръчна работа
Кройката Камък:
Отлично
Цени на едро:
да вземат
Случай:
Подарък / Парти
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Те също купуват с този продукт