.

.

Мода 4 различни пръстени ширина в комплект юмрук пръстен от Злато и Сребро Midi пръстени за жени

Мода 4 различни пръстени ширина в комплект юмрук пръстен от Злато и Сребро Midi пръстени за жени

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -4 %
BGN 2.08
Брой продукти
В магазина


Големина е околу 1,5*1.85 cm
Клиенти Помош Центар : http : //www..com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Подробности

Размер На Пръстен:
7
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
JZ0033
Формамодел:
Кръг
Широчина На Повърхността:
15мм
търговска марка:
Синосаные
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Функция:
Красиви
Цена:
Цени на едро
Директен доставка:
Поддръжка

Те също купуват с този продукт