.

.

Тънка Мода Короната Формата На Пръстен Жени Прост Стил Златни Сребърни Пръстени

Тънка Мода Короната Формата На Пръстен Жени Прост Стил Златни Сребърни Пръстени

Оценки на купувача:

BGN 0.58
Брой продукти
В магазина


Клиенти Помош Центар : http : //www..com/help/home.html
Политика За Испорака
- Цел Цена( помалку од ) 6 : Економски Превозот Метод (Yanwen Економски Воздух Mail,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,4 PX Сингапур Пост НП Про) Цел Цена( повеќе од ) 6 : Регистрирани Превозот Метод (Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Стандард Shippinp,e Packet) Цел Цена( повеќе од )120 : Бизнис Превозот Метод (DHL,Fedex,UPS-от,Aramex итн) Посебните : руската наредби 3 USD
Превозот Метод На Испорака Заврши Времето Го Оценувате

дена 0-15 16-30 31-45 >45
Saver Превозот 22% 64% 11% 3%
Економски Превозот Метод 15% 53% 21% 8%
Регистрирани Превозот Метод 25% 68% 5% 2%
Бизнис Превозот Метод 95% 5%

* Економски Превозот Метод е само следење во Кина, и таму ќе биде ниска стапка кои парцели се изгубени за време на испорака(значи, кога парцели не пристигне по 60 дена, тоа може да се изгуби,pls контактирајте со продавачот),другите методи се полни начин на следење.
* Белорусија,Украина,Бразил,Шпанија,Јапонија нарачки ќе биде бесплатен превозот кога цел цена е повеќе од 6$, па pls контактирајте со продавачот за да ја прилагодите цена кога повеќе од 6$. други земји се со бесплатен превозот неограничен.

Подробности

Размер На Пръстен:
7
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Няма
Стил:
Модерен
търговска марка:
Синосаные
Формамодел:
Непостоянен
Случай:
Парти
Номер На Модела:
jz0017
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Широчина На Повърхността:
2,5 мм
Материал:
Метални
is_customized:
Yes
Функция:
Красиви
Цена:
Цени на едро
Директен доставка:
Поддръжка

Те също купуват с този продукт