.

.

Charminng бижута лък Crystal Crown 12 вида пръст на ноктите пръстен фалшив защита на ноктите

Charminng бижута лък Crystal Crown 12 вида пръст на ноктите пръстен фалшив защита на ноктите

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -21 %
BGN 1.26
Брой продукти
В магазина


Кристал Големина : 35 мм x10 мм , со дијаметар : 13 мм
Напомена : Различни бои кои одговараат на различни стилови прстен
Ако се уште не можат да изберат , можете да контактирате со мене, јас може да ви помогне да се избере една која ви се допаѓа
белата боја
црна боја
зелена боја
црвена боја
сива боја
сина боја
жолта боја
розова боја
виолетова боја
сребрена боја
златната боја
портокалова боја
Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Круна Кристал помине прстен
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Подробности

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Пръстени
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Стил:
Модерен
Пол:
Жени
Тип Инсталация:
Инсталиране На Напрежение
Материал:
Акрил
Случай:
Парти
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Растение
Номер На Модела:
_CXL003800
търговска марка:
жефанку

Те също купуват с този продукт