.

.

nature fresh-water pearl Ring-АААА pearl quality

nature fresh-water pearl Ring-АААА pearl quality

Оценки на купувача:

BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


ова е природата свежа вода бисер па форма се различни едни од други.
100% ФИЗИЧКИ ФОТОГРАФИИ НАПРАВЕНИ.БЕЗ БИЛО PS МЕТОД.ЌЕ ДОБИЕТЕ ОНА ШТО ГО ПЛАЌААТ. Ако жената може да имаат само парче накит , тоа мора да биде бисер . Бисер моменти жена е благородна, темперамент и елегантна
една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMS-експрес околу 5-15 дена пристигнување;
еден цел помалку 2kgs користите само кина-пост mail околу 20-90 дена arrilval
моден БИСЕР ПРСТЕН
направени од природата свежа вода бисер
бисер quanlity стандард : AAAA
достапни во бела,розова,виолетова бои
nickle слободни
доведе слободни
може да помине ДОСТИГНЕ тест

Подробности

Размер На Пръстен:
Промяна на размера
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Номер На Модела:
WRPR-0002
търговска марка:
ЮЭМУН
Пол:
Жени
Материал:
перлата на
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Широчина На Повърхността:
10мм
Вид На Перли:
Сладководни Перли
Тип На Метали:
Цинк Сплав
is_customized:
Yes
Тип Инсталация:
Настройка На Бара
Формамодел:
Капка Вода
Функция:
Модни модели
Вид На Перли:
Сладководни Перли

Те също купуват с този продукт