.

.

Ajojewel Fashion Brand Сладко Purple/White Crystal Big Flower Пръстени За Жени

Ajojewel Fashion Brand Сладко Purple/White Crystal Big Flower Пръстени За Жени

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -10 %
BGN 7.79
Брой продукти
В магазина


Име : Ajojewel Моден Бренд Симпатична Пурпурна/Бел Кристал Биг Цвет Прстени За Жени
Материјал : Цинк Легура + Кристал Кристал
Големина : 7,8,9 (според внатрешен дијаметар 17mm,18mm,19mm)
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок
Метод На Measuretment
-
1. Ако производот не е ист како на сликата го прикажува или borken во транзит.Кога ќе се покаже слика за нас,ние ќе ја или ви вратат парите.
2. За било која причина не сте задоволни со предмети,ние прифаќаме враќа и размена со 5 дена откако си ја примил пратката и вие само треба да плаќаат за превозот цена.
3. Ако објектот е дефектен,ве молиме да ни кажете веднаш, со цел за замена или поправка.

Подробности

Размер На Пръстен:
6, 7, 8, 9
Цвят на метала:
Платиновое Покритие
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Инсталация:
Инсталиране На Настилката
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
is_customized:
No
Пол:
Жени
Материал:
Crystal
Случай:
Парти
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
АА282607352
търговска марка:
Ajojewel
Широчина На Повърхността:
20 mm
Формамодел:
Растение
Стил:
голямо цвете пръстен

Те също купуват с този продукт