.

.

Високо качество на супер голям 6 карата искрящи 4 Зубец квадратен КАМЪК на камък пръстен кубичен цирконий за Хелоуин парти Lady бижута

Високо качество на супер голям 6 карата искрящи 4 Зубец квадратен КАМЪК на камък пръстен кубичен цирконий за Хелоуин парти Lady бижута

Оценки на купувача:

BGN 19.00 -34 %
BGN 28.99
Брой продукти
В магазина


Накитот е пломба висок квалитет и вистински Австрија кристал (strass и компоненти полу-кристал) да се направи секој објект повеќе брилијантен и вредни!
(Еден Инч е еднаква на 25 mm/2.5 Сантиметар)
Големината на главниот камен : 1.3 см x 1.3 см
18k бело злато обложено со пенливи Австрија кристали
Високо полиран алуминиум
Никел слободни & противалергиски
За предмети :
Ве молиме имајте во предвид дека многу од фотографиите може да биде зголемена за подобро гледање. За подетални големината на објектот, ве молиме погледнете ги нашите опис.
Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да биде малку поинаква од она што е на екранот, Заради осветлување ефект, се следи светлината & контрастот итн. па ве молиме да земете во вистинската точка што сте го добиле како стандард.
Ако не сте примени на вашиот предмет на време, или нешто не е во ред со вашиот предмет примена, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош
За превозот :
Ние ќе ја објавите на вашиот предмет во рок од 48 часа од добивањето на својата расчисти исплата (со исклучок на викенди и јавни празници).
Сите предмети ќе бидат испратени до номиниран адреса предвидено од страна . Ве молиме ни e-mail пред превозот ако било друга адреса за испорака се задолжителни.
Предмети се испраќаат од Кина преку Економски International shipping нормално,како што се Кина Пост Воздух Mail, тоа може да трае околу 10 до 25 работни дена да повеќето земји
Но, понекогаш меѓународни испорака многу зависи од локацијата,царински давачки и други фактори, времето за испорака е проценет и не може да биде 100% загарантирано, тоа може да потрае и 20 дена. Времето за испорака како што следува веројатно
продавачот не е одговорен за било можно увоз на даноци, ниту, пак, било кои други царински давачки во вашата земја
За повратни информации :
Ние се стремиме да заработи ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и ПЕТ STAR рејтинг од вас! Ве молиме контактирајте со нас за решавање на било какви проблеми ако трансакцијата не ги исполни вашите очекувања пред да замине вашите повратни информации и ѕвезди! Ние го цениме вашиот одлична комуникација и бизнис!.

Подробности

Размер На Пръстен:
5.5, 6, 6.5, 7.25, 8, 9
Тип Елемент:
Пръстени
Глоба или мода:
Модни модели
Случай:
Парти
Тип Инсталация:
Инсталиране на клипса
търговска марка:
кавнар
Материал:
Планински кристал
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Жени
Номер На Модела:
035 / 114151S
Вид На Пръстените:
Годежни Пръстени
Широчина На Повърхността:
13 мм
Екологичен Стандарт:
Никел Олово, Кадмий И Не Съдържа

Те също купуват с този продукт