.

.

Нов папагал домашен любимец птица гири дъвче играчки от дърво за папагал Cockatiel забавно клетка играчка изискан

Нов папагал домашен любимец птица гири дъвче играчки от дърво за папагал Cockatiel забавно клетка играчка изискан

Оценки на купувача:

BGN 1.60
Брой продукти
В магазина

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Една исклучителна, мала големина на објектот го одликува вашиот дом Погоден за птици на мали и средни. Природни материјали, заштита на животната средина и нетоксичен. Дизајниран за птичјиот за мелење на нивните заби идеално место дизајниран за вашиот малку пријатели да се игра, лесно да го инсталирате во кафез. Им даде на вашето домашно милениче лекување и имаат часови на забава гледајќи ги игра. Џвака Играчки само,другите не се вклучени! Спецификација : Материјал : Дрво Должина : стан. 5cm/1.97" Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Папагал Играчка (без мало пакет)


Подробности

Тип:
Птици
Материал:
Дърво
търговска марка:
HBB
Номер На Модела:
2S9611
Дължина:
app. 5cm/1.97''

Те също купуват с този продукт