.

.

Жълто-сиви шевове завеса на Прозореца на Завеси за хол с луксозна кухня прозрачни платове за завеси затъмнение от шенилна X361 #30

Жълто-сиви шевове завеса на Прозореца на Завеси за хол с луксозна кухня прозрачни платове за завеси затъмнение от шенилна X361 30

Оценки на купувача:

BGN 6.00 -28 %
BGN 8.38
Брой продукти
В магазина


Опис На Производот
-
1. Обработка :
2. На стр ориз е само за Едно Парче на завесата (не е достапно) . Tulle и Завеса Крпа се продава одделно.
3. W= Ширина, H= Висина, Grommet Врвот= Прстен Процес.
4. Цената не вклучува завеса род, железнички, монистра, чипка и tieback .
5. Ве молиме овозможи 5-10cm грешка, бидејќи на прирачник за мерење.
6. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на завесата може да биде малку поинаква од боја прикажано на фотографијата.
7. Максималната висина на завесата е 270cm. Висина на завесата е 260cm откако ќе бидат обработени( особено род џеб процес) . Ако сакате висина од помалку од 270cm, можете да оставите порака под цел. Ако не ви остави порака, ние само ќе ви испрати 265cm висока( Според дадена големина како референтен стандард за големината на завеси ).
8. Нема Процес на Материјални средства ќе не процес вашиот завеса(не вклучувајќи шиење работ, само ткаенини без третман).Ве молиме да знаат тоа.
Производот Се Покаже

С Е П

П : Како да го потврди големина на завеса?
А : ве Молиме видете на следната слика.
П : што Е цената на едно парче или две парчиња завеса?
A : Цената е за Едно Парче завеса.
Ако ви требаат две парчиња, ве молиме изберете Количество 2 кога ќе го поставите цел.
П : Дали цената вклучува завеса додаток?
A : Нема. Цената НЕ вклучува завеса род, железнички, чипка, монистра и завеса tieback.
П : Може да прилагодите големина за мене?
A : Да, можам. Ако имате посебни барање за големината, ве молиме контактирајте со нас или
оставете порака кога ќе нарачате.
П : Што е значењето на Преработка?
А : ве Молиме видете на следната слика.
П : Како да се мијат завеса?
A : Можете да се мијат завеса од страна на рака, тивко се со ладна вода.
Ве молиме не го мијат завеса од Машина!!!
П : сакам да полите од мене во мојата земја. Дали имате суровина?
A : Да, јас не. Ако ви треба Суровини , ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Размер:
W100CM X H180CM, W100CM X H260CM, W150CM X H260CM, W200CM X H260CM, W250CM X H260CM, W300CM X H260CM, W350CM X H260CM, W400CM X H260CM
Обработка:
Кука, Процес Джоба Мряна, Липсата На Отростчатого Материал, Сцепление Плиссировал Лента, Горната Част На Grommet
Воспользуйся:
Кафене, Офис,Къща,Хотел
Материал:
Полиестер / Памук
Тип:
Завеса
Модел:
Бродирана
Местоположение:
прозорец
Формат:
въже
Техника:
Тъкани
Стил:
Модерен
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
Вид На Модела:
Геометрична
Функция:
Висока Затененность(70%-90%)
търговска марка:
Тияна
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Номер На Модела:
Декорация на дома
Приложимо Тип Прозорец:
Френското Прозорец
Функция:
Транслюцид

Те също купуват с този продукт