.

.

Модерен минималистичен модел листа жакард тюл за завеси за хол дантела, воал завеса за спалня 5 цвята могат да бъдат избрани

Модерен минималистичен модел листа жакард тюл за завеси за хол дантела, воал завеса за спалня 5 цвята могат да бъдат избрани

Оценки на купувача:

BGN 11.00 -45 %
BGN 20.00
Брой продукти
В магазина

Обработка начин : Ако постои завеса големина сакате, ние може да нарачана завеси големина сакате, ве молиме да ни даде пораки Пакет се вклучени : 1 парче Voile Завеса/Tulle Ако сакате исто како фотографија, ве молиме цел 2 парче Совети : 1.Цената е за 1 парче Voile Завеса/Tulle. 2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина. Должина : Слободно да ја прилагодите, Max е 2.7 метар 3.Завеса width=2 пати прачка/железнички ширина. 4. Не Се Вклучени : Tassel/Tieback/Монистра 5.Висина грешка на обработка е 1-3cm По обработка на ширина на секој дел од косата е 10-15cm 6. Сите предмети се за вистинска снимање. Сепак, различни монитори може да предизвика бои за да се разликува малку. За Испорака 1) Како завеси се прилагодени производи, со цел да се обезбеди квалитет,Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. 2) Поради царинење, Ние секогаш напишете вредност 20-50 американски долари.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност. 3) Вашиот охрабрување е движечка сила на нашите напори, ако имате прашања во врска со нашите производи или предлози ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши проблемот. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди пофалби.
Превозот 1) Ние ќе ја испрати на производот во рок од 5-10 дена откако вашата уплата е завршен. 2)Ако производот е повеќе од 2 кг, ние ќе ги искористиме EMS / DHL / e Packet / UPS / Федекс / ТНТ / SF express / Русија Експрес-SPSR 3) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Повратни информации 1. Така што задоволството на клиентите е нашиот компанијата оператор на цели, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас за прв пат, бидејќи временската разлика ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, ние ќе се обидеме да ви помогнат да се реши, ние се потпираат на е задоволството на Клиентите е успешен, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда фалат како награда, многу благодарни 2.

Подробности

Размер:
W100 x H250cm, W150 x H250cm, W200 x H250cm, W250 x H250cm, W300 x H250cm, W350 x H250cm, W400 x H250cm, W450 x H250cm, W500 x H250cm, W100 x H130m
Обработка:
Куки отгоре, молив гънка, пръчка в джоба, люверсы отгоре
Функция:
Перспективата
Стил:
Европа
Тип:
тюл
Материал:
Вуалевая Завеса
търговска марка:
ZZBESTBC
Воспользуйся:
Кафе, Хотел, Офис, Къща
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Модел:
Плисе
Формат:
въже
Номер На Модела:
0011
Техника:
Тъкани
Тип Инсталация:
Монтаж На Таван
is_customized:
Yes
Местоположение:
дневна
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Начин на отваряне и затваряне на:
Ляв и десен двухпартийные отворени
Вид На Модела:
листата
Цвят:
Смокини
Пакета Е Включен:
1 бр завесата завеса / тюл
Съвет 1:
Ние ви предлагаме 2 броя за един прозорец
Случаи на приложение:
Спалня Хол И Кухня Вратата Прозорец
Тип Прозорец:
Осмоъгълна кутия эркерное прозорец эркерное прозорец френски прозорец плоски прозорец
УВЕДОМЛЕНИЕ:
Пискюл / Съединителни / мъниста не са включени
Място на произход на стоките:
Китай
Функция:
Транслюцид

Те също купуват с този продукт