.

.

Поръчкови полиестер, плътни ролетни щори в жълтите прозорци пердета за хола

Поръчкови полиестер, плътни ролетни щори в жълтите прозорци пердета за хола

Оценки на купувача:

BGN 22.24
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Популарната Дома Продавница
Висок Квалитет Tracery Производи Снабдувач
Thinken Главата железнички и на Дното Железнички
Ткаенина Позитивни и Негативни Шоу
Боја Картичка
Друга Боја Картичка
Производ Финалниот Тест
Додатоци Листа на Ролери Ролетни Име на Материјалот Единица Количина Име на Материјалот Единица Количина 28mm Главата Железнички Метар Според Ролери Синџир Затка 1 15mm Дното Железнички Метар Според Ролери 3 Meters Густа Синџир 1 Крајот Капа Пар 1 Завртка 6 Заградата Сет 1 Пластични Expension Цевка 6
Можеби Ќе Сакате
Како да закажете
1 ве Молиме оставете порака или да зборувате со нас на линија , обезбеди информации на вашата нарачка до нас .
2 Ние ќе им овозможи на некои попусти за вас и цитат.
3 Ќе се одржи на ред ,не се плати за нарачката .
4 Ние ќе се коригира цената зад сцената .
5 Ќе се направи исплата . Ќе го постави цел целосно .
Купувачот Совети
1 За производот
Овој производ е направен како вашиот сопствен големина . Враќање и замена не се прифати. Обработка грешка 1 CM е нормална појава, и не влијае на користењето,не Може да се користи како причина за враќање
2 Нарачка и Плаќање
Ве молиме да ја проверите достапноста со нас пред да нарачате . Ако објектот е на располагање , можете да нарачате и да се направи исплата . Не прават никакви плаќања пред да се потврди објектот останува на располагање .
3 Превозот Услови
Обично ние испрати стоката до вас преку FEDEX , UPS-от , ТНТ , JCEX , и тоа ќе трае околу 10-20 дена да пристигнат на вашата адреса .Царинската увозни давачки , локални даноци , додадена вредност, даноци и/или други давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот надомест . Купувачот е одговорен за какви било даноци и/или должност наплаќаат по нивната земја .Ако доаѓаат од Бразил ,ве молам кажете ми ги CNPJ , и Mexicans обезбеди Ддв БР. ви благодариме .
4 Царинските Увозни Давачки
Локалните даноци и увозни давачки може да се направат во некои земји и не се вклучени во износите прикажани . Купувачот е одговорен за сите тие даноци и давачки .

Подробности

Размер:
Custom Made
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Функция:
Декорация + Пълно Оцветяване На Светлина
търговска марка:
Чанг Лав
Тип Инсталация:
Вграден
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Вид На Модела:
Твърд
Номер На Модела:
1103-03
Техника:
Тъкани
Начин на отваряне и затваряне на:
На Горния Открит
Формат:
Бисерная Въже
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Материал:
100% Polyester
Модел:
Оцветяване
Тип:
ролетни щори
Ширина Тъкани:
200 сантиметра,-240см
Устойчивостта на цвета на светлина:
До 3,5 клас
Экстрагирование Количество Формалдехид:
По-малко от 30p. p. m

Те също купуват с този продукт