.

.

Поръчкови полиестер, плътни ролетни щори на млечно-белите пердета на прозореца за хол

Поръчкови полиестер, плътни ролетни щори на млечно-белите пердета на прозореца за хол

Оценки на купувача:

BGN 19.04
Брой продукти
В магазина


Добредојдовте на Популарната Дома Продавница
Висок Квалитет Tracery Производи Снабдувач
Thinken Главата железнички и на Дното Железнички
Ткаенина Позитивни и Негативни Шоу
Боја Картичка
Друга Боја Картичка
Производ Финалниот Тест
Додатоци Листа на Ролери Ролетни Име на Материјалот Единица Количина Име на Материјалот Единица Количина 28mm Главата Железнички Метар Според Ролери Синџир Затка 1 15mm Дното Железнички Метар Според Ролери 3 Meters Густа Синџир 1 Крајот Капа Пар 1 Завртка 6 Заградата Сет 1 Пластични Expension Цевка 6
Можеби Ќе Сакате
Како да закажете
1 ве Молиме оставете порака или да зборувате со нас на линија , обезбеди информации на вашата нарачка до нас .
2 Ние ќе им овозможи на некои попусти за вас и цитат.
3 Ќе се одржи на ред ,не се плати за нарачката .
4 Ние ќе се коригира цената зад сцената .
5 Ќе се направи исплата . Ќе го постави цел целосно .
Купувачот Совети
1 Производ :
Овој производ е направен како вашиот сопствен големина . Враќање и замена не се прифати.
Обработка грешка 1 CM е нормална појава, и не влијае на користењето,не Може да се користи како причина за враќање
Прилагодено производ, без стоки во акции, прво мора да контактирате со нас за да се потврди дизајн и цел.
2 Единечна Цена :
по метар квадратен, помалку од еден квадратен по еден метар квадратен.
Со текот на еден квадратен според конкретната област оператор.
Цена : ширина x висина x единечната Цена .Цената вклучува сите додатоци ,вие само треба да ги инсталирате.
Товарни задолжен : секој спакувани тежина на производ е различен, па ве молиме контактирајте со нас пред да го купат , дозволете ни да ви дадам цитат.
3 Пратката Термин :
Стоката ќе се испрати во 7 дена по уплатата . Во случај на празниците ќе биде одложена.
Обично ние испрати стоката до вас преку UPS FEDEX ТНТ и курирската служба DHL со цел да се добијат вашата стока колку што е можно побрзо и тоа трае околу 10-15 работни дена да пристигнат на вашата адреса .Царинската увозни давачки , локални даноци , додадена вредност, даноци и/или други давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот надомест .

Подробности

Размер:
Custom Made
Номер На Модела:
20-31
Местоположение:
прозорец
Стил:
Модерен
Воспользуйся:
Болница, Кафе,Хотел,Офис,Къща
Функция:
Декорация + Пълно Оцветяване На Светлина
търговска марка:
Чанг Лав
Тип Инсталация:
Вграден
Приложимо Тип Прозорец:
Плоски Прозорец
Вид На Модела:
Твърд
Техника:
Тъкани
Начин на отваряне и затваряне на:
На Горния Открит
Формат:
Бисерная Въже
is_customized:
Yes
Цената На Обработващи Аксесоари:
Онлайн
Материал:
100% Polyester
Модел:
Оцветяване
Тип:
ролетни щори
Ширина Тъкани:
200 сантиметра,-240см
Устойчивостта на цвета на светлина:
До 3,5 клас
Экстрагирование Количество Формалдехид:
По-малко от 30p. p. m

Те също купуват с този продукт