.

.

ALLGT мотоциклет предното предното стъкло на предното стъкло за Suzuki GSXR600 GSXR750 K11 2011 2012 2013 2014 2015

ALLGT мотоциклет предното предното стъкло на предното стъкло за Suzuki GSXR600 GSXR750 K11 2011 2012 2013 2014 2015

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -8 %
BGN 28.35
Брой продукти
В магазина


Fitment :
за Suzuki GSXR600/750 K11 2011 2012 2013 2014 2015
Карактеристики :
Високо квалитетни и издржливи
Ветробранот се врши со шприц
Пред-drilled и добра замена
Нов Двоен Меур дизајн
Спецификации :
Состојба : Нова
Материјал : ABS Пластика
Боја : исто како picuture прикажани
Пакет се вклучени :
1 x ветробранското стакло (завртки не се вклучени)
За Давачки & Даноци :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Плаќање & Превозот :
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 24 часа по плаќање дозвола.
Секоја парцела е испратено со препорачана Trackable превозот услуга . Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Услови на Продажба :
Ако дефектен примени (ретко се случи), ние ќе наплата тебе или брод замена за вас според вашето барање. Поштенски не е вклучена.
Сите се врати ставки мора да се врати со својата оригинална амбалажа и во рок од 20 дена по породувањето.
Повратни информации
Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС, ПРВО ако не сте задоволни со производот или услугата.
Ве молиме љубезно не ни даде негативна или неутрална повратни информации без да контактирате со нас, нашите професионални по продажба на услуги тим ќе ви даде задоволително решение. Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена.

Подробности

Тип Елемент:
Стъкла/Ветроотражатели
търговска марка:
ALLGT
Широчина На Елемента:
35cm
Дължина На Продукта:
35cm
Името На Модела:
за Suzuki GSXR600 / 750 K11 2011 2012 2013 2014 2015
Вид На Материала:
ABS пластмаса
Тегло На Продукта:
0.6kg
Височина На Продукта:
16cm
Вашия Мотор Правят:
Suzuki
Съдържание на пакета:
за Suzuki GSXR600 / 750 K11 2011 2012 2013 2014 2015
Пакета Е Включен:
1 x предното стъкло (болтове в комплекта не са включени)
Лесна инсталация:
Няма инструкции за инсталиране
Инсталация:
Лесно се инсталира обратно в изходна позиция

Те също купуват с този продукт