.

.

waase радиатор защитно покритие скара гвардия решетка протектор за KTM Duke 690 2012 2013 2014 2015 2017

waase радиатор защитно покритие скара гвардия решетка протектор за KTM Duke 690 2012 2013 2014 2015 2017

Оценки на купувача:

BGN 52.00 -5 %
BGN 54.72
Брой продукти
В магазина

Количина : Едно парче Поставеност на Возило : Пред Рамка Боја : Сребрена Мрежа Боја : Како на слики прикажани Материјал : Цврсти Легури Рамка заедно со Алуминиумска Мрежа. Fitment : За KTM Duke 690 2012-2017 Состојба : 100% Сосема Нов резервни објект,никогаш не се користат или се инсталирани. Упатствата за инсталација на Хардвер и Завртки Не се Вклучени. Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки,даноци и давачки кои НЕ се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар(испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре / не мешајте ги за дополнителни превозот надомест. Ве молиме да НАПОМЕНА : завртка дупки на овие grilles не се 100% појавување на оние на велосипед,поголемиот дел од времето,ќе мора да користите пластични врски или железо жица за да се поправи на решетката на вашиот велосипед.Овој објект доаѓа со некои пластични врски за слободни.

Подробности

Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи
търговска марка:
waase
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0.4kg
Името На Модела:
За KTM Duke 690 2012-2017
Вид На Материала:
За KTM Duke 690 2012-2017
Широчина На Елемента:
0inch
Дължина На Продукта:
0inch

Те също купуват с този продукт