.

.

Хромирани пламенная облегалка на LUBOMIR BAR за пътнически седалки Honda Shadow ACE 1100 w/Pad

Хромирани пламенная облегалка на LUBOMIR BAR за пътнически седалки Honda Shadow ACE 1100 w/Pad

Оценки на купувача:

BGN 199.00 -10 %
BGN 221.20
Брой продукти
В магазина

Пламен Хром Backrest Плачко Лентата за Состојба : Brand New за Да ги собере Хонда Сенка, АЦЕ 1100 Боја : Хром Материјал : Хром позлатен челик и синтетички кожа Хром плоча во задниот дел од backrest Гром да гром центар растојание е околу 4 1/4 " Рампа, монтажа hardwares и завртки се вклучени, нови и unassembled во оригиналниот пакет. Без инсталација настава на Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
ве молиме проверете ја оваа Опис на Производот внимателно за оваа fittment , не се купи погрешна предмети; ве молиме бидете сигурни дека ќе ни остави точна адреса ; ве молиме да се разбере оваа превозот време , ова е за меѓународна шпедиција , ова превозот ќе трае подолго отколку во вашата локална ,мора да биде многу пациентот ; ве Молиме контактирајте со нас ако било превозот штета, изгубена, неисправни објект со некои слика , нема потреба да се отвори спорот директно , можете да се чувствуваат слободни да контакт . ви благодариме на соработката.ви благодариме однапред .

Подробности

търговска марка:
МАЙЖИ
Дължина На Продукта:
0inch
Широчина На Елемента:
0inch
Височина На Продукта:
0inch
Тегло На Продукта:
0kg
Тип Елемент:
Седалките И Декоративни Корнизи

Те също купуват с този продукт