.

.

2018 высокомарочная малка будочка Плодоовощ ананас единни раздувная за палатка на въздуха повод дисплей за реклама

2018 высокомарочная малка будочка Плодоовощ ананас единни раздувная за палатка на въздуха повод дисплей за реклама

Оценки на купувача:

BGN 1881.60
Брой продукти
В магазина

1.Направени од високо квалитетен водоотпорен стп/пвц обложени оксфорд ткаенина,која е погодна за ладна и топла времето,внатрешна и надворешна употреба,гаранција 3years(не човечките фактори).
2.Мала тежина материјал кој може да се постави и да се спакуваат многу лесно,преносни да се пресели на кое било место за настани.
3.Широко се користи во рекламирањето,свадба,забава,препродава,изнајмување и др.
4.Сопствени направени достапни,како големина,боја,лого,и така натаму,ние исто така може да нудат специјални дизајн според вашите барања.
Високо recommand предмети подолу
Item type Гумени шатор Материјал стп/пвц обложени оксфорд ткаенина Боја Opotional,ве молиме да изберете боја од бојата картичка подолу, ако треба да изберете боја на Ветер Отпор 6~8 одделение Соодветна Температура -30~60 Centigrate Воздушен притисок 12~18 KPA Печатење Дигитално печатење ,silkscreen Додатоци
1.CE/UL стандард Воздушниот компресор
2. Висока јачина за Складирање торба
3. Јажиња и sandbags
4.Led гумени производи доаѓаат со светилки,далечински контролер. Апликација за Погоден за изнајмување, продава или рекламирање, бизнис,шоу, вести конференција, свадба,забава, Музика Фестивал, Ревии, Настани, Концерти, Промоции, Изложби, Раси, Перформанси,приватна употреба итн Боја Неусогласеност Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, позадина,Материјали,итн. Сепак, ние ќе се обидеме потрудиме да се намали боја разлики. Контрола На Квалитет
1.Двоен-три бода во целост се користи во текот на производи
2.Четворни бода се користи за клучните области од внатре база.
3.Екстра webbing ленти додадете на сите стрес поени и на внатрешни работи за засилувања. Како да се надува
Може да се надува со електричен компресор/пумпа, се сврти на компресор и се надува.разбивам тоа кога не се користи и да се стави во нашиот тим, торба. Како да се задржи стабилен Што ги направи Г прстени и натпревар јажиња за вас да се врзуваат за поголема стабилност. Исто така може да користите песок кеси или вода кеси за зголемување на стабилноста.

Подробности

търговска марка:
BINLE
Материал:
Плат
Характеристики:
Надуваем
Възрастова Група:
> 8 години
Тип:
Палатка
Предупреждение:
Непрекъснат полъх на въздуха
Номер На Модела:
BINLE-LT108
Произход:
Китай
материал:
Оксфорд плат с изкуствена трева
Размер:
3mWx4.5mH or Customized
Цвят:
Същото като връх или подгонянный
Пакет:
Чанта за съхранение на продукта и кутия за корупция
вентилатор:
Истина, CE 220v-240v или UL 110v-120v
По Време На Производството,:
Около 7days
време за доставка:
Около 7days
Начини На Доставка:
По DHL / TNT / FEDEX / UPS / EMS Express

Те също купуват с този продукт