.

.

6 бр./компл. 6 цвята, надуваеми меки кубчета точка кост детски басейна/плажа/градина играчка вечерни аксесоари полза на PVC 30*30*30 см

6 бр./компл. 6 цвята, надуваеми меки кубчета точка кост детски басейна/плажа/градина играчка вечерни аксесоари полза на PVC 30*30*30 см

Оценки на купувача:

BGN 48.00 -40 %
BGN 79.97
Брой продукти
В магазина

6 парчиња/set 6 бои Гумени Мека Коцки Точка Генерал Деца, Базен/Плажа/Градина Играчка Партија Материјали Корист ПВЦ 30*30*30 CM
Име : Гумени Коцки
Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ
Големина на : 30*30*30 см (по надуени)
Боја : Жолта & Зелено И Сино & Црвено & Пурпурна & Портокал
Packbag : 6 парчиња/set(6 бои),Самопочит
Повод : Детски играчки,Сценски Претстави, реквизити,Партија Декорација,Како подароци за вашите деца
Погоден за Внатрешна/ Надворешна,како што се дома, Парк, Градина и така натаму.
Лесен и пренослив за лесно да се игра секаде.
Напомена : фотографиите се од вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.
Ние поддршка на експрес испорака : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Исто така можете да изберете и други експрес испорака.
Дел од објектот е бесплатен превозот. Област Пати Азија, Северна Америка 15-30working дена Западот-Европа Исток-Европа 30-45 работни дена од Среден Исток Oceanina Јужна Америка, Африка 45-60 работни дена Русија ABrazil 40-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови. Само за повикување само!
Ситуација 1 : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако има било какви проблеми за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас,пред да се стави ред да го оспори.
Ситуација 2 : ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате некои барања.
Ситуацијата 3 : Кога ќе го примите пакетот, ве молиме внимателно да се провери дали пакетот е во добра состојба.
1)за Вашето задоволство е наша извршување.
2)Ако не е ништо да се направи сте незадоволни,вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа.Ве молиме контактирајте со нас преку Трговија со датотеки, или е-маил,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Поради временската зона разлика, пораки ќе се одговори во рок од 10-24 часа .

Подробности

Диаметър на:
30СМ
Предупреждение:
Няма
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
Възрастни,> 3 години
Материал:
Пластмаса
Характеристики:
Надуваем
Пластмасов Вид:
PVC
Номер На Модела:
WDF
Тип:
плажна топка

Те също купуват с този продукт