.

.

An-03B многофункционален ръчен прессующий инструмент корпусного тип челни специални клещи

An-03B многофункционален ръчен прессующий инструмент корпусного тип челни специални клещи

Оценки на купувача:

BGN 9.18
Брой продукти
В магазина


Профил на компанијата
Wenzhou ЛСД Алатки Co.,Ltd. специјализирана во развој и производство на високо-квалитетни crimping алатки, хидраулични алатки, алатка колекции, мрежни алатки, кабел вратоврска алатки, кабел машина и stripper, итн и е Кинески водечки производител на овие производи. Со над илјада посебна стилови и големини ЛСД нуди комплетен спектар на клешти за речиси секој апликација во трговијата и индустријата. Ние се концентрира нашето знаење и експертиза на клешти. Ова е единствениот начин да се оправда нашето барање, ние се најдобар снабдувач во однос на квалитет, иновативност и цена.ЛСД разбира дека конкурентна цена е клучен елемент за успехот; во исто време, добар квалитет секогаш доаѓаат во прв план. Квалитетот и Цената се основни вредности на нашата компанија. На овие принципи денес повеќе од кога и да било форма на основа на нашиот успех како меѓународно активни компанија.
Производ атрибути НА 03 B,CRIMPING АЛАТКИ,MUTIL АЛАТКИ
Модел
Е-03 B
Тежина
За 0,6 kg
Должина
230mm
Капацитет
0.5-6mm2
Рачка материјал
ПВЦ
Принудени ослободување уред за да се обезбеди безбедно operation2.Едноставна операција и удобен операција На ratchet уред, обезбеди притисок ефект на Притисок прилагодување на уредот, прилагодување на сигналот ПВЦ материјал се справи, анти страна лизгање зголемува триењето
Другата вилица

Подробности

Приложение:
Гофрирование
Характеристики:
Изолиран
Направи си Сам пособия:
Електрически
is_customized:
Yes
Тип:
Плосък Нос
Стил Дръжки:
Хетеро
търговска марка:
LSD
Номер На Модела:
AN-03B
Материал:
неръждаема стомана
Цвят:
Сини
Материал Дръжка:
PVC
Обемът на:
0,5-6мм2
Дължина:
230mm
Тегло:
0.6kg

Те също купуват с този продукт