.

.

Goxawee 2 елемента дървена дръжка на файла за диамант напильников керамика стъкло сплави полиране инструмент за бижута комплект инструменти 93 * 27 mm

Goxawee 2 елемента дървена дръжка на файла за диамант напильников керамика стъкло сплави полиране инструмент за бижута комплект инструменти 93 * 27 mm

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -19 %
BGN 8.69
Брой продукти
В магазина


Денес се Занимава Занимава Крајот во: 01 Дена 23 : 59 : US$ 28.69 US$ 28.25 US$ 23.56 US$ 14.50 US$ 6.52 US$ 6.19
ИЗВЕСТУВАЊЕ
Треба да знаете пред да нарачате : Со цел да се спаси многу цена за вас, ние нудиме избор на бесплатен превозот methord : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Но таму не било следење на број и нестабилно време на испорака. Ако сте итност, pls изберете и други превозот начин. Откако не доби пакет по 60days од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, само нас контакт и ние ќе направиме се за целосна наплата додека не се отвори расправа за нас. Се надевам дека можеме да имаме win-win соработка. Сега уживајте во вашата шопинг!!!
ОПИС
2 парчиња Големина 93*27mm Wood Датотека Рачка За Дијамант Датотеки Керамика и Стакло Легури Полирање Алатка Накит Алатки за Полнење
Име : Дрво Датотека Рачка
Модел : 1144
Боја : Жолта
G. W : 0.06 kg
Големина : 93x27mm
Пакет : 2 парчиња/торба
Се користи со датотеки за керамика, стакло и метал накит полирање.
Напомена :
1.Понекогаш боја на стоки ќе се смени, но тоа нема да влијае на ефектот на тоа. Затоа ве молам не ми пречи со тоа.
2.За превозот настан, можете да не добиете на стоки успешно ако не нудат ни го вашето целосно име и презиме со три зборови. Значи, со цел да бидете сигурни дека за успешна испорака, Pls оставите вашето име и презиме кога нарачување ако сте доаѓаат од Русија. Ви благодариме за вашиот coopeation однапред.
3. Ако не receieved стоката кога датум на испорака заврши, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши issure за вас.
СЛИКА ШОУ
АВТО-ШОПИНГ ВОДИЧ
ПЛАЌАЊЕ
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
ПАКЕТ ДЕТАЛИ
ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКА
1.ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.

Подробности

Номер На Модела:
1144
Направи си Сам пособия:
Металообработване
Тип На Границата На Файла:
Двойна разрез
търговска марка:
ГОКСАВИ
Тип:
Мини Файлове
Тип зъби:
Среднезубчатый
Материал:
Дърво
Тип:
Дръжка за файлове
Размер:
93x27mm

Те също купуват с този продукт