.

.

10/20/50 / 100шт за Motorola Moto G4 XT1625 XT1622 XT1620 G4 Plus XT1641 XT1644 USB зарядно устройство, порт за зареждане конектор за докинг станция

10/20/50 / 100шт за Motorola Moto G4 XT1625 XT1622 XT1620 G4 Plus XT1641 XT1644 USB зарядно устройство, порт за зареждане конектор за докинг станция

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -5 %
BGN 7.34
Брой продукти
В магазина


Опис :
A-100% висок квалитет.
C - го Замени вашиот погрешни,скршени или испукани Полнење Порта.
Д - препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на професионални repairer или купувачот е добро признати на Собранието знаење пред да купите.
E - Ние не сме одговорни за инструкции за инсталација.
F-производот е тестиран пред превозот надвор.
Пакетот Вклучува :
Полнење Порта /10/20/50/100 PC

Подробности

Цвят:
10pcs, 20pcs, 50pcs, вземане 100pcs
Съвместим Марка:
Motorola
Дизайн:
Бар
Номер На Модела:
G4 XT1625 XT1622 XT1620
търговска марка:
DDONG(电子设备)
Съвместим Марка:
За Дъга

Те също купуват с този продукт