.

.

Задната капачка на обектива на камерата стъклена за Samsung galaxy S7 G930 & S7 edge G935 задната капачка на обектива на камерата стъкло с лепило стикер замяна

Задната капачка на обектива на камерата стъклена за Samsung galaxy S7 G930 & S7 edge G935 задната капачка на обектива на камерата стъкло с лепило стикер замяна

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -16 %
BGN 2.38
Брой продукти
В магазина


QCC ВО ТАИ WAN
Вистински Задната Камера Стаклена Леќа За Samsung галакси S7 G930 & s7 работ G935 задна камера стаклена леќа Лепило Налепница Замена
Продажба На Поени :
Направи на најдобар qualty Стакло
Јасни бои за
Аргентина Пријател Известување!!!
Аргентина граѓаните се ограничени годишен онлајн шопинг во странство до 2 пати годишно.
Ако купите количина е повеќе од 25 АМЕРИКАНСКИ долари, Царински давачки ќе биде 50% од вишокот .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно .
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Deliever време на Russion
Добри вести ,ZTO на воздухот Russion deliever време 30-45days
Ние ви препорачуваме да изберете Сингапур Пост , или Хонгконг Пост Воздух Mail .
Нормално време во рок од 30 до 40 дена може да се добијат.
Ако е Кина Пост Воздух Mail , нормално треба за 30 до 60 дена, или дури и повеќе.
Ако не добивате нашиот производ во рок од 60 дена, се надевам дека ќе може да почека неколку дена повеќе,
ние, исто така, ќе се прошири вашето примање на време, во 70 дена, доколку не се примени,
ние ќе се организираме за да ја испратите вашата нарачка, се надевам да ја добиете вашата разбирање!
Ви благодарам многу!
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .

Подробности

Цвят:
За Galaxy S7, за Galaxy S7 edge
търговска марка:
уитен
Номер На Модела:
за Samsung S7 и S7 Edge
Съвместим Марка:
Samsung
Дизайн:
Бар
Материал:
Стъкло
Функция:
Стъклена Леща
Търговия На Дребно Опаковка:
без
Място на произход на стоките:
Гуан Джоу от Китай
мини-поръчка:
1бр
използвайте за:
за Samsung S7 и S7 Edge
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
клас качество:
Качество на A+ ORG

Те също купуват с този продукт