.

.

Въглеродни влакна велосипеди заден превключвател протектор Колоездене на велосипед заден превключвател верига Stay Guard Protector Gear

Въглеродни влакна велосипеди заден превключвател протектор Колоездене на велосипед заден превключвател верига Stay Guard Protector Gear

Оценки на купувача:

BGN 33.00 -14 %
BGN 38.43
Брой продукти
В магазина


Карбонски влакна велосипед задните derailleur заштитник Велосипедизам Велосипед Задните Derailleur Синџир Остане Guard Опрема Заштитник
Превозот Условите 1,Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната. Тоа е најевтин превозот услуга која може да ги зачувате вашите пари, ако сте трпеливи да почека за вашите елементи. 2, Експедитивни Услуги е Кина пост EMS, DHL,UPS-от, FEDEX, ТНТ. 3,ве Молиме пратете ни е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса. 4,Стандард на Услуги трае околу 18-30 работни дена. Експедитивни Услуги трае околу 3-15 работни дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Услуга 1, Доколку производите не се исти како и опис, ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. 2, За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект, а вие треба да се плати за враќање превозот цена. 3, Можете да не контактирате преку Trademanager или не оставајќи ни порака на или e-mail на нас, ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 48 часа на викенд. Повратни информации 1, Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис' развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни feeback за нас ако сте satisfiec со нашите производи и услуги. It' ll само да потрае една минута. 2, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Ви благодариме!

Подробности

Компоненти:
Ключове кутия
Номер На Модела:
БТД-С500
Общият Капацитет На:
40т
Съоръжения:
11 скорост
Материал:
Въглеродни Влакна
Тип:
Заден Превключвател

Те също купуват с този продукт