.

.

продажба на FCFB FW full carbon seatpost Blade formula super seat post road bike мтб на облегалката на седалката 40 мм 27.2/30.8/31.6*350/400mm

продажба на FCFB FW full carbon seatpost Blade formula super seat post road bike мтб на облегалката на седалката 40 мм 27.2/30.8/31.6*350/400mm

Оценки на купувача:

BGN 71.36
Брой продукти
В магазина


Сечилото формула целосна јаглерод seatpost
Топ правец на samll отпор седиште цевка, седиште цевка, како нож, па ќе имаат сосема ново искуство
големина 27.2/30.8/31.6 *350/400mm
тежина 192g (27.2*400mm)
боја црвена sliver сино зелена
по цел 48h нема ни каже што треба големина
ние ќе default испрати 27.2*400mm
може да се користи седло лак 6*6mm,7*9mm
1.Можете да направи плаќање преку горенаведените методи за плаќање. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена откако ставање наредби. 2. ќе се потврди вашиот плаќање во рок од 24 часа откако плаќање завршен, и ние ќе обработиме вашиот oder откако процесот времето е завршена. 3.Наплата предизвикани со цел откажување, наплата договор или Медијација ќе бидат процес веднаш и тоа може да трае 7-10 работни денови за да стигнат до вашата сметка. 1.Кина пост е добро за повеќето корисници како нема прилагодено должност нормално(со 30-60 дена за испорака време); 2.Ние не't сноси сите дополнителни увозни давачки,даноци парцела во земјата на дестинација, и шпедиција ќе cellect од купувачот по испораката. 3. ако имате посебни барање, тогаш ве молиме оставете белешки во ред,ние би можеле да се прогласи пониски тогаш вистинската вредност. 4.Сите парцели испраќаат преку нормална пост(CN Пост)се ограничени на тежината во рок од 2 KG,па ако вашиот парцела е со прекумерна тежина,ние ќе организираме вашиот парцела преку 2 парцели. 4.ако ви треба пристигне Ако сакате да пристигне брзо, ве молиме изберете DHL, UPS-от, FEDEX, 1.Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 2.Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. 3.Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 4.Откако примање содржини,ние ќе рефундирање на дека веднаш. 1.Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди. ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. 2.Ако имате било каков проблем со нашиот предмети или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас.

Подробности

търговска марка:
FCFB
Диаметър на:
30,9-32,0 мм
Дължина (mm):
250-400mm
Материал:
Въглеродни Влакна
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт