.

.

Fishing Conversion Линк Ring 3 Way Luminous Fishing Ролинг Swivels Connector Hoist Bifurcator Sea Tackle Hook Connector #20 / 25L

Fishing Conversion Линк Ring 3 Way Luminous Fishing Ролинг Swivels Connector Hoist Bifurcator Sea Tackle Hook Connector 20 / 25L

Оценки на купувача:

BGN 1.84
Брой продукти
В магазина


100% сосема нов и висок квалитет
Овој производ е дизајниран за ноќта риболов, монистра се направени од прозрачна материјал, кој помага да се привлечат риба, и тркалање барел swivels се изградени од страна на премиум метал со фино обработка, висока јачина и здрав. Погодна за двете слатководни и морски риболов, идеален додаток за љубителите на риболов.
Карактеристики :
1. Возен барел swivels се направени на премиум метал, здрав со висока затегнувачка сила, анти- ' рѓа, издржливи.
2. Прозрачна мушка е направен на квалитетот акрил, која може да помогне да се привлечат риба во ноќта риболов или длабока вода риболов.
3. Со 2 големини за да го изберете, добро за правење на риболов метод со повеќе од еден зглобот.
4. Идеален додаток за љубителите на риболов, погодна за двете слатководни и морски риболов.
Спецификации :
Материјал : Акрилик & Метал
Прозрачна : Да
Големина по желба : S/L
Големина S : стан.15mmx13mm/0.59''x0.51''
Големина L : стан.18mmx15mm/0.71''x0.59''
Боја : Како на слики прикажани
Количина : 10 Компјутери
Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
10 x Риболов Зглобот (без мало пакет)
'

Подробности

търговска марка:
OOTDTY
Тип:
съединител
Размер:
0.7cm-1.7cm
Материал:
Акрил И Метал

Те също купуват с този продукт