.

.

HENGJIA 20pcs 19.5 г Spinner buzzbait риболовни примамки 0.69 грама метални пайети олово глава на щука бас воблери риболовни примамки риболовни принадлежности

HENGJIA 20pcs 19.5 г Spinner buzzbait риболовни примамки 0.69 грама метални пайети олово глава на щука бас воблери риболовни примамки риболовни принадлежности

Оценки на купувача:

BGN 37.00 -9 %
BGN 40.80
Брой продукти
В магазина


ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
Пакет : OPP вреќа Количина : 1 многу (20 предмети по многу)
Пакет Големина : 23.0 * 13.0 * 16.0 ( cm )
Бруто Тежина/Пакет : 0.5( kg )
Ние сме ОЕМ фабрика, обезбеди ХАРТИЈА КАРТИЧКА пакување, ЛОГОТО прилагодување, како и МАМИ складирање кутија за пакување. Ве молиме консултирајте се со одделно.
Ве молиме љубезно текст ме преку пошта, ако ви треба поголема цел, ние ќе ви понудиме голем попуст.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи :
Транспортирана стока се различни од стоката на купувачот нареди.
Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа откако ќе ја прими стоката.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме!Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.
КАНЦЕЛАРИЈА ЧАСА
9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот (GMT +8) од понеделник до петок
9 : 00 часот по полноќ до 18 : 00 часот. (GMT +8) од сабота
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC),Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично,овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS,Хонгконг Пост,DHL,UPS-от,ТНТ,следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако не можете да ја пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат.Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.
Ви благодариме за вашето внимание.

Подробности

Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Позиция:
Река
Номер На Модела:
SB005 buzzbait риболовни примамки
Цвят:
4 цветове на разположение
Тегло:
19.5G
is_customized:
Yes
Тип примамки:
Блесна Стръв, Примамки
Характер:
buzzbait риболовни примамки

Те също купуват с този продукт