.

.

2 елемента 60 г големи оловни главоболие, куки 3Deyes buzzbait риболов с меки примамки риболовни примамки октопод, калмари кука бас морски риболовни принадлежности

2 елемента 60 г големи оловни главоболие, куки 3Deyes buzzbait риболов с меки примамки риболовни примамки октопод, калмари кука бас морски риболовни принадлежности

Оценки на купувача:

BGN 13.00 -12 %
BGN 14.77
Брой продукти
В магазина


Тип : голема доведе главата риболов мами
Должина : 14cm
Тежина : 60g/еез
Материјал : олово метал
Количина : 2 парчиња/многу
Боја : како на сликата
Кука : олово главата куките
Пакет : едноставен opp вреќа (ако сакате кутија пакет вие само може да се чувствуваат слободни да контакт)
Answer : ___________________________ Note :
1.боите се испраќаат случајно,обично ние испрати ги со мешани бои
(оставете порака ако сакате една боја , бојата е за олово главата)
2.Куките се многу остри ,pls да се биде внимателен.
ПОЛИТИКА ЗА НАПЛАТА
Парите ќе бидат вратени во следниве случаи :
Транспортирана стока се различни од стоката на купувачот нареди. Секоја парцела ќе бидат проверени пред тие се испраќаат надвор, па шанса на ова е мала.
Ве молиме контактирајте ме во рок од 24 часа откако ќе ја прими стоката.
Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
ПОВРАТНИ информации
Ве молиме љубезно ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ви благодариме! Било која од вашите коментари и сугестии ќе бидат високо ценети.
КАНЦЕЛАРИЈА ЧАСА
9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот (GMT +8) од понеделник до петок
9 : 00 часот по полноќ до 18 : 00 часот. (GMT +8) од сабота
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC), Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО
Бесплатен Превозот!
Обично, овој пакет ќе ви биде испратен од страна на EMS, Хонг Конг Пост, DHL, UPS-от, ТНТ, следниве земји за слободни преку ЕМС : сад, Велика Британија, Данска, Грција, Ирска, Белгија, Луксембург, Норвешка, Швајцарија, Португалија, Германија, Шведска, Австралија, Нов Зеланд, Ако може?т пронајдете вашата земја во горната листа, ве молиме контактирајте ме за детали. Предмети ќе се провери внимателно пред да испраќаат. Обично, тоа ќе потрае 5-14 работни денови за испорака.
Напомена : 1 : Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако ви се надевам дека вашата цел може да се увезуваат без должност, ве молиме контактирајте со нас.

Подробности

Тип:
Изкуствена Стръв
Категория:
Стръв
Позиция:
Езеро, Река
Номер На Модела:
JI009
търговска марка:
ХЭНЦЗЯ
Характер:
isca de pesca

Те също купуват с този продукт