.

.

JSM 50pcs 35647 высокоуглеродистая стомана тройни риболовни куки Червена твърда стръв кръгла извити тройната изкуствена стръв риболовни куки с размер 2 4 6 8 10

JSM 50pcs 35647 высокоуглеродистая стомана тройни риболовни куки Червена твърда стръв кръгла извити тройната изкуствена стръв риболовни куки с размер 2 4 6 8 10

Оценки на купувача:

BGN 7.00 -12 %
BGN 7.98
Брой продукти
В магазина


JSM 50pcs 35647 Висока Јаглероден Челик Treble Риболов Куки Црвено Тешко ги Намамат Круг Свиткана Тројно Вештачки Намамат Fishhooks Големина 2 4 6 8 10
Бренд Име : JSM
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Број На Модел : 35647
Големина : 2#, 4#, 6#, 8#, 10#
Количина : 50pcs 1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

Подробности

Тип:
Остър Кука
Форма:
Кръгли Извити Тройни Риболовни Куки
Електрически или не:
инструкция
Материал:
Высокоуглеродистая Стомана
С линийка или не:
No
Позиция:
Езерото
С мащаба или не:
No
търговска марка:
JSHANMEI
Номер На Модела:
35647
Тип Кука:
Тройни Примамки Риболовни Куки
вид риболов:
Пресноводная Риболов
Пакет:
Високо качество торба OPP
Цвят:
Червен
Брой:
50шт

Те също купуват с този продукт