.

.

Черен цвят на мода знаменитост обличам дължина на пода, Сексуална с рамо рокля без презрамки, официални дрехи на едро

Черен цвят на мода знаменитост обличам дължина на пода, Сексуална с рамо рокля без презрамки, официални дрехи на едро

Оценки на купувача:

BGN 92.00 -15 %
BGN 108.80
Брой продукти
В магазина


US2=XS, US4=S, US6-8=M, US10-12=L
Само изберете ја вашата вообичаена големина, нема потреба да се избере една големина поголема или помала, ако не сте сигурни за големината, се чувствуваат слободни да не контактирате! Услови за користење на услугите
Превозот
1)Точки ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2)Молам да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата објектот врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3)Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Нормално, тоа трае 20-50 работни дена за пристигнување со авион Mail, и трае 3-10 дена од Express.
4)Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Политика На Враќање
Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза.
Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.
Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Повратни информации
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ви благодарам многу !!
2)Ние секогаш понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Контактирајте Со Нас
1).

Подробности

Размер:
XS, S, M, L
Пол:
Жени
Стил Ръкави:
С спущенным рамо
Сезон:
Пролет
Материал:
Полиестер, Ликра, Вискоза
Вид На Модела:
Твърд
Дължина ръкав(см):
Без ръкави
Силует:
Сабя
Номер На Модела:
hl 130
Отвор на вратата:
Без презрамки
Стил:
Секси И Клуб
Дължина На Роклята:
Дължина На Пода
търговска марка:
MaHeu
Украса:
Апликация
Талия:
Натурални

Те също купуват с този продукт