.

.

Женствена Рокля С Принтом О-Образно Деколте С Къс Ръкав Мини Ежедневни Рокли A1143

Женствена Рокля С Принтом О-Образно Деколте С Къс Ръкав Мини Ежедневни Рокли A1143

Оценки на купувача:

BGN 80.00
Брой продукти
В магазина

Фустан Информации Материјал : ПАМУК, Големина : S, M, L, XL XXL Боја : Како Слики Големина Детали ГОЛЕМИНА велика БРИТАНИЈА Големина на Градите (cm) Половината (cm) S UK8 83 69 M UK10 87 73 L UK12 91 77 XL UK14 95 81 XXL UK16 99 85 1. 1-3 заеднички разликата е дозволено.
2. Бојата може малку поинаква, бидејќи на различни следи поставување.
Ставка Детали
Пратката DHL/Федекс/ПАТАРИНА 5-10 Дена ЕМС 10-25 Дена Epacket 12-20 Days Пост воздух 15-60 Days друга држава времето за испорака, исто така, се различни, Како политика на земјата на дестинација Како Да не падне на превозот (1)може да се земе моите фотографии за да ги покажете вашите клиенти слободно, од моја листа
(2) Напишете детали во коментар кога го направите нарачка
(3) ми Испрати вашиот клиент е превозот адреса, кога се направи цел (што, исто така, може да ја напишете вашата клиентот превозот адреса директно)
(4) јас брод надвор предмети по Пошта (ЕМС) според вашето барање, пакет патеката број и песна веб-сајт се обезбедени
(5) Тоа е лесно и брзо , врвот погодно за вашиот бизнис Замени&Наплата Ние ќе им даде целосна наплата само ако објектот ќе добиете е различна од опис.
Враќање на средствата ќе бидат дадени по објектот се примени назад во продавницата.
Тоа мора да се врати во рок од 3 дена од денот на приемот и во иста состојба тоа беше испратен во.
Мора да контактирате со нас пред превозот секој предмети назад. Ние не ќе рефундирање на трошоците за превозот и не му ја надомести за превозот назад до мене

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Сезон:
Пролет
Стил:
Ежедневни обувки
Материал:
Полиестер, Памук
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
яншэнда
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Силует:
Сабя
Украса:
Няма
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Номер На Модела:
А1143
Дължина ръкав(см):
Кратък
Талия:
Натурални

Те също купуват с този продукт