.

.

Очарованието на жените дантелено рокля мода Секси Evening Mini Dress Slim О-образно деколте с дълъг ръкав дрехи плътно бедрата плюс размера на черно бяла Дама

Очарованието на жените дантелено рокля мода Секси Evening Mini Dress Slim О-образно деколте с дълъг ръкав дрехи плътно бедрата плюс размера на черно бяла Дама

Оценки на купувача:

BGN 11.98
Брой продукти
В магазина


Состојба : 100% сосема нов и во добра состојба.
Големина : S,M,L,XL,XXL,XXXL
Најдобар подарок за себе или на вашиот пријател
Секси фустан од чипка и специјален дизајн се направи што повеќе убави !
Пакет : 1*Фустан
Ако примите дефект на објект, мора да се обезбеди на нашите превозот следење на број. Ве молиме да ни Порака од 9 : 00 часот. да 18 : 00часот. (GMT+8) од понеделник до сабота. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Подробности

Размер:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жени
Сезон:
Лято
Номер На Модела:
CC2869
Стил Ръкави:
Редовен
търговска марка:
Момиче Liwa
Дължина На Роклята:
Над Коляното, Мини
Дължина ръкав(см):
Пълен
Силует:
Сабя
Украса:
Дантела
Материал:
Памук
Стил:
Секси И Клуб
Отвор на вратата:
О-Образно Деколте
Вид На Модела:
С щампи
Талия:
Натурални
Форма:
Подходящ е вярно по размер, вземи си нормален размер

Те също купуват с този продукт