.

.

PVC прозрачна капачка на два етажа може да се превърне в цветар опаковка цвете шоколадова кутия за Великденски подарък кутия за декорация на сватбени партита

PVC прозрачна капачка на два етажа може да се превърне в цветар опаковка цвете шоколадова кутия за Великденски подарък кутия за декорация на сватбени партита

Оценки на купувача:

BGN 55.00 -45 %
BGN 100.48
Брой продукти
В магазина


Само продаде кутија,НЕ се ВКЛУЧУВААТ ЦВЕЌЕ ,ЧОКОЛАДО, ве молиме да знаат ова! ПВЦ транспарентен капак на два спрата може да се сврти цвеќарницата пакување цвет Чоколадо кутија Велигденски подарок кутија свадба партија декорација ,купи 2 компјутери имаат 10% попуст попуст големина на : 18.5x18.5x15.5cm Пакување : OPP пластични кеси пакување боја : бела ,црна,розова ,црвена ( исто како на сликата покажува) Бидејќи кутија е волумен е голем ,спонзор полнење на превозот цена е depond на јачината на звукот ,не тежината, па ако ви треба големо количество. ве молиме контактирајте ме тупаница за да ја проверите превозот цена!!! Attenriont : кутијата НЕ е вклучуваат печати лого на неа! Може да се користат во цвеќе, чоколадо и други подароци!

Подробности

Случай:
Ден на майката, Абитуриентски бал,Свети Валентин,Великден,сватба,Хелоуин,Коледа,сватба и годеж,юбилей,Нова Година,Рожден Ден
Номер На Модела:
Б-У-Ри
търговска марка:
JDCMYK
is_customized:
No
Модел:
Плътен Цвят, Любовници, Булката И Младоженеца
Брой КОМПЮТРИ:
1бр
Материал:
Картон

Те също купуват с този продукт