.

.

Промоция-Event Wedding Party Festival Suppliers, за еднократна употреба пластмасови прибори, 150 мл квадратна десерт чаша, 20 / Пакет

Промоция-Event Wedding Party Festival Suppliers, за еднократна употреба пластмасови прибори, 150 мл квадратна десерт чаша, 20 / Пакет

Оценки на купувача:

BGN 25.60
Брой продукти
В магазина

Изработени од пластика се рециклира се Создаде ѕвездени празници и космичка buffets со прекрасен поени и криви на снимањето ѕвезда плоча. Вашиот мезиња и десерти ќе се прошетаат во кои се надвор од овој свет вкус и меѓуѕвездениот сладост. Овие фантастични, забава пластични плочи ќе го стартувате вашиот угостителство клиенти до нови височини на јадење задоволство. Сите ние имаме елитниот пластични чинии и чаши треба да даде вашите елитното клиенти вкус на небесниот кујна.

Подробности

Модел:
Плътен Цвят
Случай:
Рожден Ден, Сватба И Годеж
Материал:
PS
Вид Съдове За Еднократна Употреба:
Чинии За Еднократна Употреба
Номер На Модела:
Няма

Те също купуват с този продукт