.

.

35 метра пластмасова лента балон кабелни превръзки за сватба балон аксесоари за опаковане на подаръци украса на партията серпантины

35 метра пластмасова лента балон кабелни превръзки за сватба балон аксесоари за опаковане на подаръци украса на партията серпантины

Оценки на купувача:

BGN 5.00 -12 %
BGN 5.68
Брой продукти
В магазина


Точка Име : 35meter Балон Кабел Врски Пластична Лента
Материјал : Пластика
Димензии : Должина Прибл. 35meter, Ширина околу. 1.2 см
Конверзија : 1cm=0.3937 инчен 1inch=2.54 см
Состојба : Сосема Нов и Висок Квалитет
Погоден за : КТВ Декорација, Роденден, итн.
Карактеристики : Шарени, Удобен, Балон Додатоци
Пакет се вклучени : 1pc Лента
Ве молиме Контактирајте со нас ПОБРЗО ако не се задоволни, ние ќе ви ги понудиме најдобрите услуга, додека сте задоволни!
Ако сте задоволни, ве молиме оставете ни 5 ѕвезди како охрабрување.
Ние го прифаќаме и добредојде пад на превозот и трговија на големо.
Трговија на големо, ќе им понуди попуст и бесплатна испорака.
Пад на Превозот, кога ќе го поставите капка цел, ве молиме имајте во предвид :
1. Ве молиме проверете ја адресата и телефонскиот број на вашиот клиент, пред да се одржи редот во нашата продавница
2. Повеќето од Нашите производи се со бесплатен превозот (Само преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус),
ако сакате добра превозот методи што е trackable ,стабилна, можеби ќе треба да се плати за дополнителни превозот надомест.

Подробности

Случай:
Парти, абитуриентски бал,Коледа,сватба и годеж,детски ден,великото събитие,преместване на дома,годишнина,връщане в училище,Ден на благодарността,ден на раждане
Номер На Модела:
B0063
търговска марка:
ОМИХО
Класификация На Продуктите:
Една серпентина
Материал:
Пластмаса

Те също купуват с този продукт