.

.

Голяма акула фолио балони 10шт хелий Глобос океана животни тема на партията доставка балон рожден ден украси за детски подаръци

Голяма акула фолио балони 10шт хелий Глобос океана животни тема на партията доставка балон рожден ден украси за детски подаръци

Оценки на купувача:

BGN 15.00 -23 %
BGN 19.44
Брой продукти
В магазина


Драги пријатели , добредојдовте да ја посетите нашата продавница . Ние сме секогаш тука за вас !
Ако сте заинтересирани за производот , ве молиме да се чувствуваат слободни да го земе .
Било јасно ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас . Ние ќе се обидеме потрудиме најдобро најдобро за вас !
Ви благодарам многу !
Голема Ајкула Фолија Балони 10pcs Хелиум Globos Океан Животните Тема Партија Материјали Ballon Роденден Украси за Деца Подароци

Подробности

търговска марка:
аз балон
Класификация:
Балон
Номер На Модела:
SP00506
is_customized:
No
Материал:
Алуминиево Фолио
Брой КОМПЮТРИ:
10шт
Формата Стил:
Карикатура Амнимал
Случай:
Сватба и годеж,великото събитие,рожден Ден, детски ден, парти,Коледа,сватба, Хелоуин,Нова година, годишнини
Възрастова Група:
>3years старите
Случай:
рожден ден / Ден за защита на децата
Размер:
80х50см

Те също купуват с този продукт