.

.

100шт традиционен китайски Двойно щастие червени яйца пластмасови яйца кутия шоколадови бонбони парти подаръци, бижута, сувенири доставка ZA6174

100шт традиционен китайски Двойно щастие червени яйца пластмасови яйца кутия шоколадови бонбони парти подаръци, бижута, сувенири доставка ZA6174

Оценки на купувача:

BGN 135.00 -5 %
BGN 142.40
Брой продукти
В магазина


Материјал : Пластични Големина : 5*7.5 cm
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

Подробности

Случай:
Парти, Сватба
is_customized:
No
Материал:
Пластмаса
Модел:
Плътен Цвят
търговска марка:
ETRSUNTECH
Номер На Модела:
ЗА6174
Брой КОМПЮТРИ:
100шт

Те също купуват с този продукт