.

.

3D лазерно рязане, ръчно изработени сладък карикатура вълшебна фея хартия покана поздравителни картички картичка за деца, рожден Ден, детски рожден Ден, подарък

3D лазерно рязане, ръчно изработени сладък карикатура вълшебна фея хартия покана поздравителни картички картичка за деца, рожден Ден, детски рожден Ден, подарък

Оценки на купувача:

BGN 2.00 -23 %
BGN 2.61
Брой продукти
В магазина

ЗАБЕЛЕШКА : Секоја gretting картичка има плик.
Опис
Материјал : Висок Квалитет Специјалност хартија + Холандија бел картон
Боја : Како што е прикажано во photoes
Големина : околу 10*15cm
Answer : ___________________________ Note : 1cm=0.39 инч, 1 инч=2.54 см.
Пакет содржина :
1pc Поздрав Картичка + 1pc плик
НАПОМЕНА :
Ве молиме овозможи 5mm грешка поради прирачник за мерење.
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Подробности

Музика:
No
Модел:
Сгъване Тип
Празник:
Рожден ден
Стил:
Карикатура
Номер На Модела:
HK

Те също купуват с този продукт