.

.

10 бр./много нови творчески и романтични европейски метални свещници с хрустальным мъниста стълб посеребренный за сватба Partydecoration

10 бр./много нови творчески и романтични европейски метални свещници с хрустальным мъниста стълб посеребренный за сватба Partydecoration

Оценки на купувача:

BGN 159.84
Брой продукти
В магазина


10pcs/многу Нови Креативни Романтична Европската Метал Свеќа Носители со Кристално Мушка Столб Сребро Позлатен за Свадба Partydecoration Материјал : Кристал Име : Нов метал сребро заврши свеќа носители со кристали стојат столб Предмети discription : Димензии : Висина : 4"/Дијаметар 10cm : 3"/7.5 cm Тежина : 135g * 1 buc 1 пакет = 10pcs * Креативна Европа свеќа носителот
Секој цвет декорација и осветлување прикажано на фотографиите се користи за прикажување цели, а не се вклучени.толку многу од нашите клиенти само сакам овие да се прикаже никаде и не сакаат. ако сакате да ги купите нашите LED база со далечински управувач, ве молиме контактирајте со мене и ќе ви даде најдобра цена.
вие исто така може да се разгледа useing нашите мини рефлектори. цената не inclduing тоа,
ако сакате тоа,ве молиме слободно контактирајте со мене. 1) во моментот можете да платите со paypal,Alipay, Запад Унија, банкарски трансфер ,moenybookers,master card,QIWI.вие исто така може да се плати со изберете дебитни картички ,вклучувајќи Маестро,самостојна,Cahe bleue,poste плати,cartasi,4 B и Euro6000. 2)Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 3) Ако може да се't проверете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1.Обично ние ќе испорака на стоката со вас за 7од 15 дена од стандардните превозот FEDEX ОДНОСНО ,UPS ИЛИ DHL DPEX И ЕМС ,ако фестивалот, и одмор ИЛИ предмети надвор од акциите,кои ќе го одложи 1530days. (Сите од нашата свадба предмети се со рачно изработени за да цел, па ве молиме да се овозможи до 30 работни дена за нив да бидат испратени до вас .)ако ви треба брза ,ве молиме слободно контактирајте со нас плаќаат екстра најбрз испорака трошоци за вашата нарачка. Ако не и ние ќе брод ќе пакетот со нашите стандардни превозот .
2. Бесплатна испорака трошоци не ги вклучуваат далечински такса,ако ја вашата адреса припаѓа на Далечинскиот управувач област,треба да се плати преку дополнителни $ или повеќе во Оддалечена област.
3.Ние бидете сигурни дека секој добар има казна пакет ,но ве молиме отворете пратката и да се провери carefuly пред да знак за прифаќање.

Подробности

Цвят:
Злато, Сребро
Случай:
Парти, Абитуриентски бал, Свети Валентин,Великден,сватба,Коледа,сватба и годеж,великото събитие, годишнина,Нова Година, Деня на Благодарността,Китайската Нова Година,Рожден Ден
Номер На Модела:
SPS
Модел:
Няма
Материал:
Crystal
is_customized:
Yes

Те също купуват с този продукт