.

.

11 * 11cm (4.33*4.33')20pcs/лот Usable PE white Поли bubble Мейлър водоустойчив плик мек пощенска чанта само уплътняващи за подарък

11 * 11cm (4.33*4.33')20pcs/лот Usable PE white Поли bubble Мейлър водоустойчив плик мек пощенска чанта само уплътняващи за подарък

Оценки на купувача:

BGN 4.00 -27 %
BGN 5.46
Брой продукти
В магазина


6368783664950273 Меур mailer US $ 6.54
/парче US $ 13.13
/парче US $ 11.84
/парче US $ 4.27
/парче US $ 5.70
/парче US $ 15.54
/парче
6368783664950273 Меур mailer US $ 6.54
/парче US $ 13.13
/парче US $ 11.84
/парче US $ 4.27
/парче US $ 5.70
/парче US $ 15.54
/парче
11*11cm(4.33*4.33')бела Искористен простор Поли меур Mailer коверти поместена Поштенска Торба Само Запечатување
Големина : 11*11cm(4.33*4.33')
Количина : 20pcs/многу
Превозот 1. Општо земено, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 работни денови по приемот на вашата исплата, но задоцнување на испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. 3. Не ја потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето, па ве молиме љубезно ве молиме проверете го ова внимателно да се избегнат сите непотребни им пречи и на косата може да донесе до вас. 4. Корисниците се одговорни за било обичај такси, увозните давачки, а должност даноци кои се задолжени од нивните каунти, секоја граѓанска е одговорноста за својата должност. Ние ќе се потрудиме да ви помогне избегнување или намалување на царинските надоместоци од прогласи предмети како "подарок", или прогласи ниска вредност во фактурата. Ако не сте сигурни победи на сопствени правила, ве молиме проверете со вашиот сопствен прво. Повратни информации : Ние негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти, Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние alsp се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации. Ви благодариме. Service : Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се потрудиме, тоа ќе ни биде големо задоволство да се направи нешто за вас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга , ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга.

Подробности

търговска марка:
Эйхайпак
is_customized:
Yes
Материал:
Пластмаса
Модел:
Няма
Случай:
Сватба И Годеж, Великото Събитие, Преместване На Дома, Китайската Нова Година, Деня На Благодарността, Парти, Коледа, Бала
Брой КОМПЮТРИ:
20pcs
Цвят:
Бял

Те също купуват с този продукт