.

.

14 * 22 см (5.51*8.66)50 бр. / лот нов Крафт хартиена торба Zip-Lock чанти за приготвяне на бисквити чанта хранителни опаковки доставка на чанти дизайн подарък

14 * 22 см (5.51*8.66)50 бр. / лот нов Крафт хартиена торба Zip-Lock чанти за приготвяне на бисквити чанта хранителни опаковки доставка на чанти дизайн подарък

Оценки на купувача:

BGN 24.00 -18 %
BGN 29.38
Брой продукти
В магазина


6368783664950274 Патент торба & ЈП Торба US $ 2.41 /парче US $ 2.09 /парче US $ 8.09 /парче US $ 3.50 /парче US $ 5.10 /парче US $ 10.99 /парче US $ 7.86 /парче US $ 10.99 /парче US $ 21.24 /парче US $ 9.99 /парче US $ 7.49 /парче US $ 3.60 /парче
14*22cm(5.51*8.66")50 Pcs НОВИ Kraft Хартиена Кеса Zip Заклучување Кесички За Чај Cookie Торбичка Пакување на Храна Превозот Кеси Дизајн Подарок
ГОЛЕМИНА : 14*22cm(5.51*8.66")
Количина : 50 PCS/МНОГУ
Дебелина : 5 МИЛИ (14 C)
Бои : Kraft/Избриши/Kraft
Стил : Рамни Дното И на Врвот патент клип
Функција : Нема мирис, Солза Рецка.
Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Електронски компоненти /
Апарати за домаќинство / Прав /Течни..пакување
Карактеристики : Zip Заклучување Кеси се одлични за привремено складирање и препакување. Содржината може да биде нешто што одговара,
од накит да не-лесно расиплива храна и други мали предмети. На кеси заштита на содржината од УВ штета, водената пареа,
остатоци, и многу повеќе! За продолжен складирање време, можете да топлина печат над zip заклучување! Солза рецки овозможи пристап дури и
по топлина запечатување. На mylar материјал обезбедува светлина-тежина, но издржливи и флексибилно решение за пакување!

Подробности

търговска марка:
Эйхайпак
is_customized:
Yes
Материал:
Картон
Модел:
Няма
Случай:
Сватба & Capture, Великото Събитие, Се Движат Дома, Китайската Нова Година, Парти, Коледа, Сватба, Нова Година, Дипломиране
Брой КОМПЮТРИ:
50шт
Цвят:
Жълт
Материал:
Крафт-Хартия
Характеристика:
Влагоустойчив, отговарят на високи
Воспользуйся:
Храна
запечатване:
горни с цип
Индивидуална Поръчка На:
да вземат

Те също купуват с този продукт