.

.

Търговците на дребно 0.8 см 19500 бр./лот кръгли червени стрелки самозалепващи етикети етикети за производството на опаковки етикет на 260 бр./Лист

Търговците на дребно 0.8 см 19500 бр./лот кръгли червени стрелки самозалепващи етикети етикети за производството на опаковки етикет на 260 бр./Лист

Оценки на купувача:

BGN 26.00 -9 %
BGN 28.45
Брой продукти
В магазина


Спецификација
Дијаметар : 0.8 cm
Материјал : Хартија Kraft
Боја : Црвена
Функција : 260 парчиња/лист
Употреба : Квалитет, пакување, етикети
Слики
Drear Пријател,
Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!
Додадете нашата продавница :
таму ќе биде e-mail за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Подробности

Случай:
is_customized:
Yes
търговска марка:
АЗ СЪМ ТОЧЕН
Номер На Модела:
Кръгли Червени Стрелки Самозалепващи Етикети Етикети
Брой КОМПЮТРИ:
19500шт
Материал:
Стикер

Те също купуват с този продукт