.

.

18 цвята, Pick-500 бр./лот мини размер 22 мм*11 мм акрил детска зърното Baby Shower благосклонност~красиви висулки~Party Decor

18 цвята, Pick-500 бр./лот мини размер 22 мм*11 мм акрил детска зърното Baby Shower благосклонност~красиви висулки~Party Decor

Оценки на купувача:

BGN 47.00 -8 %
BGN 51.20
Брой продукти
В магазина


Ве молиме имајте во предвид големината кога ќе нарачате!
Нема.на Парчиња : 500pieces
Боја : имаме околу 24 бои.
Големина : Прибл.22mm Долго, 11mm Дијаметар
Состојба : 100% сосема нов и Првиот квалитет
Материјал : Акрилик
Примена : Свадба, Партии, Прослави, Graduations, Посебен настан, Банкет Настани, Украси и сл.
Детали :
Мини акрилик pacifiers се одлична декорација за Бебето Тушеви, Christenings, Scrapbooks и Занаети. се одличен прилог на вашето Бебе Туш услуги, cupcake украсување, или туш декорација.
Овие исто така, ќе работат голем како шарм вашиот накит одлуки потреби.
Се постават неколку шарм на маса како маса confetti.
Користете tulle кругови, додадете бонбони или ореви на tulle кругови, и се врзуваат за pacifier, за секој од вашиот туш гости да се земе дома.
Ви благодариме за вашето купување во нашата продавница

Подробности

Случай:
Парти, Абитуриентски Бал,Сватба, Хелоуин, Ден На Земята, Коледа, Сватба И Годеж,Кръщение И Кръщението, Великото Събитие, Годишнина,Рожден Ден
Модел:
Не, Плътен Цвят
Материал:
Акрил
Номер На Модела:
детска биберон-залъгалка
is_customized:
Yes
Материал:
акрилни мъниста
Цвят:
18 Цвята, Които Сте Избрали
Размер:
Approx.22mm Long, 11mm Diameter
Брой:
500шт/опаковане.
Тип:
Други Празници И Празнични Аксесоари

Те също купуват с този продукт