.

.

200шт сватбени сувенири и аксесоари за партита тапа за бутилки сватбена вино стъклена запушалка за затваряне на бутилки напитки на бар столове принадлежност на кот?

200шт сватбени сувенири и аксесоари за партита тапа за бутилки сватбена вино стъклена запушалка за затваряне на бутилки напитки на бар столове принадлежност на кот?

Оценки на купувача:

BGN 496.00
Брой продукти
В магазина


свадба корист подарок и рекламирање материјали за човекот гостин Наутички Тематските Водител на Вино во Шише Затка партија сувенири 200pcs/многу
Стилски, елегантно и убаво стокмено, оваа наутички тематските корист ќе ги импресионира вашите гости во вашиот море страна на местото.
Додадеме и префинет изглед на вашиот табели кога ќе се печат до вашиот шишиња со овие прекрасни сребро метална подлога.
Секој наутички тематските настан потреби неколку од овие на табели за да се создаде елегантен заврши и нудат голема корист за вашите гости!
На подлога се стилизирана во класичен исконски облик, со јаже ликвидација надолу од врвот.
Сидро седи на врв на шише затка, кој е направен од нерѓосувачки челик и има црна гумена заптивка за безбедна тесни печат.
Овие елегантен услуги се совршени за тушеви, свадби, партии и празник-by-the-sea настани.
Додадете контакт на океанот на вашиот прилика и да даде секој гостин корисна и долготрајна корист да се сетам на вас од страна на.
Големина на сидро е 4 4/3 "x 1 2/5"
Астрономски тематските сидро шише затка
Направени се од сите метал со сребрен финиш
Убаво стокмено сидро со ликвидација на јаже
Шише затка е направено од нерѓосувачки челик и карактеристики црна гумена заптивка за тесни печат
Спакуван во поморски дизајн сина и бела линија на дното кутија со јасна ацетат врвот
Внатре фаза има појавување сини и бели ленти
Бела organza лента и 'За' порака со сидро картичка
Овој стилски подарок од нашиот наутички собирање е сигурно да се создаде возбуда во вашиот посебен повод

Подробности

Случай:
Рожден ден, парти Хелоуин, парти, Китайската Нова година, абитуриентски бал, сватба,Свети Валентин, Кръщение и Кръщението, годишнина, сватба и годеж,Коледа, Нова Година, Великден
търговска марка:
XUAN ХАН
Модел:
Плътен Цвят
Номер На Модела:
а165
Материал:
Метални

Те също купуват с този продукт