.

.

1 компл. червен любов Сърцето завеса нетъкан гирлянди, знамена банер сватбена зала декорация рожден ден на доставка овесени ядки на едро

1 компл. червен любов Сърцето завеса нетъкан гирлянди, знамена банер сватбена зала декорация рожден ден на доставка овесени ядки на едро

Оценки на купувача:

BGN 1.00 -30 %
BGN 1.42
Брой продукти
В магазина


[Производ] ЉУБОВ гарланд
[Материјал] Не-плетени
[боја] црвена
[Стил] романтична свадба, дома декор
[Содржи] 1 / цел, 16 љубов срцето,1 јаже
Големина : 5cm*5cm
Должина : 2.5 m
[Повод] свадби, родендени, бизнис, прослави годишнината, партија
Вклучува : 1 сет
Добредојдовте на нашата продавница!
За Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
За Повратни Информации
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Подробности

търговска марка:
GCDHome
Класификация На Продуктите:
Банери
Номер На Модела:
Завесата На Сърцето Любов
Случай:
Сватба

Те също купуват с този продукт