.

.

Безплатна доставка на 50 бр. / лот Бял / Изработка на ръчно изработени бонбони кутия / подарък кутия картонена хартия направи / индивидуален размер и на лого

Безплатна доставка на 50 бр. / лот Бял / Изработка на ръчно изработени бонбони кутия / подарък кутия картонена хартия направи / индивидуален размер и на лого

Оценки на купувача:

BGN 99.20
Брой продукти
В магазина


Ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас да се реши прв
Купувачот кои сакаат спорот и лоши коментари, pls не цел
Pls разбирање едни на други
=============================================================
Топла Продажба - бонбони кутија
прекрасна дизајн за да се направат вашиот живот полн со среќа
Matrial : 350g бел картон
Големина на : мали 13.5*8(W)*13.5(H)cm 40g/еез
Боја : бела, kraft
Qantity : 50pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Ние би можеле да се прилагоди на големината боја дизајн, ако треба pls да ми кажете вашата детална потреби, ние ќе им даде на котација.
Прифати Прилагодено Цел, Хартиена кеса, Хартиена кутија, Не-ткаени торба, Opp вреќа, ВИП картичка, Покана, како и други работи
Добредојдовте да се консултирате со нас!!!
Да почитувани Купувачи :
Добредојдовте на нашиот продавницата за повеќе избор !
Можете да изненадена зошто не постои повратна информација за овој производ уште .бидејќи РАДОСТ APLLE ПРОДАВНИЦА се SMT нов снабдувач ,дури и ние имаме многу години во надворешната трговија .затоа ние целосно треба вашата вид поддршка овде ,Било интересно за нашите производи ,само оставете порака или да ме контактирате директно .Ви благодарам многу!
Ако никогаш не пробаш ,никогаш не би се знае дека сме тука послужи само за вас !
Welcom ја посетите нашата продавницата за повеќе опции

Подробности

Модел:
Плътен Цвят
Случай:
Рожден Ден, Сватба И Годеж
is_customized:
Yes
Брой КОМПЮТРИ:
50шт
Номер На Модела:
01
Материал:
Картон

Те също купуват с този продукт