.

.

Празнични аксесоари за партита творчески подарък за рожден ден, свещи пчелите детски аксесоари за печене

Празнични аксесоари за партита творчески подарък за рожден ден, свещи пчелите детски аксесоари за печене

Оценки на купувача:

BGN 14.38
Брой продукти
В магазина


Име на производ : Одмор партија материјали креативни подароци роденденски свеќи пчели бебе печење додатоци
Пакување спецификација : 7.5*5.7*6.7 cm
Материјал : Висок квалитет на заштита на животната средина восок
Пакување : ПВЦ подарок кутија
Напомена : Ова е мала свеќа , но изработката е многу деликатна ,секоја свеќа Никогаш не ти го стави надолу , сака да има секој од нив. но pls се забележи големината.

Подробности

Случай:
Рожден ден, парти,Ден за защита на децата
Номер На Модела:
Свещ
Модел:
Момче И Момиче
Материал:
восък

Те също купуват с този продукт